00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Пелети за греење Pelet 4U 2.1t

Пелети за греење Pelet 4U 2.1t

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

230 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.  Бесплатна достава се извршува само на територијата на град Скопје.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Sections:
 • Product Description:ПЕЛЕТИ ЗА ГРЕЕЊЕ со врвен квалитет и висока калоричност, А2 класа! Пелетите кои ги нудиме се од српско потекло, од реномираниот и најголем производител на балканот BIO ENERGY POINT. Произведени се од 100% бука.
  Една вреќа тежи 15кг.
  - остаток од пепел: 1%
  - 30кг од пелетите можат да грејат 150м2 за 24ч

  140 вреќи х 15кг, вкупно 2100кг

  *Доставата е бесплатна само за Скопје!
  *Минимална количина за нарачка надвор од Скопје е 24t!
 • Availability:In Stock
 • Place of Origin:Bulgaria
 • Minimum Order Quantity:30
 • оцени од корисници
  company profile

  Pelet centar Skopje

  • Company introduction:ВиБ Трејдинг груп е компанија која на македонскиот пазар нуди ПЕЛЕТИ ЗА ГРЕЕЊЕ од врвен квалитет со цени достапни за македонските потрошувачи. Целта на компанијата е да за оние луѓе кои се решиле системите на загревање на домаќинствота или пак деловните објекти да им бидат на пелети ние да им обезбедиме решение за НАВРЕМЕНО, БРЗО, КВАЛИТЕТНО И ТРАЈНО СНАБДУВАЊЕ СО ПЕЛЕТИ. Компанијата е фокусирана да овозможи снабдување со висок квалитет на пелети и токму од тие причини имаме склучено соработка со компанијата BIO ENERGY POINT од Србија, која важи за најголем и најреномиран производител на пелети на Балканот. Водени од тоа дека за да успееш на клиентот мора да му го понудиш најдоброто по поволни цени и од feedback-от од нашите потрошувачи остануваме и во наредните години со истата понуда на пелетите на БИО ЕНЕРЏИ ПОИНТ кои се произведени од 100% БУКА по најсовремена технологија.
  • Contact Person Name:Владимир Стојановски
  • Address:Ул. 1409 бр. 35 (Индустриска зона Лепенец)
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:00 389 78 333 383
  • Telephone #:00 389 (0)2 551 1300
  • Fax #:00 389 (0)2 551 1300
  • Year registered:2012
  • Geo Location:Show  070/287-777

  shopping assistance