00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Homex - Мултифункционална алуминиумска преклопна скала

22%save

Homex - Мултифункционална алуминиумска преклопна скала

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

4500.0 MKD 3499 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Мултифункционална алуминиумскa преклопна скала која може да се склопи во три различни вида.

  Модел: WY-403 (3,7м)

  1. Мост скала (висина 0.98 м)
  2. Преклопена на пола (висина 1.75 м)
  3. Целосно исправена (висина 3.7 м)
  4. Склопена (висина 1 м)

  Модел: WY-404 (4,7м)

  1. Мост скала (висина 1.26 м)
  2. Преклопена на пола (висина 2.26 м)
  3. Целосно исправена (висина 4.7 м)
  4. Склопена (висина 1.28 м)

  Максимална тежина до 150 кг
 • Availability:In Stock
 • Seller:OutletON
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance