00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

HD Touch L505C - Двонасочна камера за во автомобил 3 во 1

HD Touch L505C - Двонасочна камера за во автомобил 3 во 1

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

2499 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Sections:
 • Product Description:Камера за во автомобил која е истовремено и ретровизор, Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот, а истовремено има улога на ретровизор. Со Touch Screen технологијата имате практичен достап до сите функции.

  Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација!
  Камерата се монтира на предното стакло врз веќе поставениот ретровизор со помош на цврсти гумени затегачи. Лесно се поставува на секаков ретровизор. Работи на батерија и можете да ја полните во Вашиот автомобил.

  За уште поголема безбедност, во пакетот е вклучена и задна камера, која можете да ја поставите на било кое место.

  Кратки карактеристики:

  - Touch екран
  - Резолуција на предна камера: Full HD 1080p (видео: HD 1920x1080, слики: 3M 1920x1080)
  - Резолуција на задна камера: 640x480
  - LCD дисплеј: 4.3 инчи
  - Формат на слика: JPEG
  - Формат на видео: AVI (H.264)
  - G-sensor: вграден
  - Поддржува Micro SD картичка до 32 GB
  - Леќи со широк агол: Предна камера - 140 степени, задна камера - 170 степени
  - Ноќно снимање
  - Вграден микрофон
  - Вграден звучник
  - Оптимална темпертура: 0°C - 50°C

  Димензии: 29.5 х 7.5 cm

  Пакетот содржи:
  - HD Touch L505C
  - Задна камера со соодветен кабел
  - Кабел за полнење за во автомобил
  - 2 цврсти гумени затегачи
  - Упатство

 • Availability:In Stock
 • Seller:OutletON
 • Warranty:3 month
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance