00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Advanced FHD - Камера за во автомобил

Advanced FHD - Камера за во автомобил

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

799 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Sections:
 • Product Description:Advanced Car камерата Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот.
  Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација!
  Камерата се монтира на предното стакло со вакумски држач, а работи на батериија, која можете да ја полните дома, преку лаптоп, или во Вашиот автомобил. Може да се постави на предното или на задното стакло по желба на корисникот.

  Кратки карактеристики:

  - Сензор: HD CMOS sensor
  - LCD дисплеј: во боја, 2.6 инчи
  - Леќа: фиксирани леќи 100 степени
  - Ноќно снимање: инфраред ноќно светло
  - Слика: JPG формат, Full HD 1080
  - Аудио: Вграден микрофон и звучник
  - Меморија: нема вградена меморија, користи Micro SD картичка до 32 GB

  Пакетот содржи:
  - Advanced FHD камера
  - Кабел за полнење за во автомобил
  - USB кабел
  - Вакумски држач
  - Упатство
 • Availability:In Stock
 • Seller:OutletON
 • Warranty:3 month
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:799 MKD

  Камера за во автомобил - Advanced

  Retail Price - VAT Included:999 MKD

  NewTech - Камера за во автомобил 2 ...

  Retail Price - VAT Included:2.499 MKD

  HD Touch L505C - Двонасочна камера ...

  Retail Price - VAT Included:1.599 MKD

  Vehicle Blackbox - Двонасочна камер ...
  070/287-777

  shopping assistance