00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Зимски гуми Sava 205/60R16 92H ESKIMO HP 2


 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:Зимски гуми 205/60R16 92H ESKIMO HP 2
 • Seller:Tranzit
 • company profile

  Tranzit

  • Company introduction:ТРАНЗИТ дооел e една од првите фирми во Македонија која се занимава со увоз, дистрибуција и продажба на пневматици на територијата на Македонија. Формирана во 1993 година, денес ТРАНЗИТ дооел е овластен увозник за Македонија на пневматиците од програмата на GOODYEAR групацијата: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava и Debica. Ја нудиме целокупната програма на патнички, полутеретни и теретни пневматици. Седиштето на компанијата е во Богданци каде имаме свои канцeларии и магацин, исто така функционираме и во Скопје со канцeларии, магацински простор и вулканизерски сервис. Поседуваме ISO сертификат за квалитет во работењето. Нашите вработени се вистински професионалци со долгогодишно искуство во продажбата на пневматици, обучувани во Goodyear Академијата, секогаш спремни да Ви помогнат во вистинскиот избор на пневматици за вашите возила. Брендовите на пневматици кои ги застапуваме се едни од најквалитетните, изработувани со врвна технологија, постојано тестирани и усовршувани. Ви стоиме на располагање за било какви информации околу пневматиците и нашата компанија.
  • Contact Person Name:Горан, Делчо
  • Address:ул.800 б.б., Индустриска
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075456284
  • Telephone #:075456284
  • Fax #:02 3117010
  • Year registered:1993
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:3.255 MKD

  Зимски гуми Sava 205/55R16 91H Eski ...

  25%save
  Retail Price - VAT Included:5.180 MKD 3.885 MKD

  Winter tyres Sava Eskimo HP 205/55 ...

  Retail Price - VAT Included:3.618 MKD

  Зимски гуми Sava 225/45R17 91H ESKI ...

  25%save
  Retail Price - VAT Included:4.470 MKD 3.353 MKD

  Winter tyres Sava Eskimo S3 205/55 ...

  25%save
  Retail Price - VAT Included:4.300 MKD 3.225 MKD

  Winter tyres Sava Eskimo HP 195/65 ...

  Retail Price - VAT Included:5.325 MKD

  Зимски гуми 245/40R18 97V ESKIMO HP ...
  075456284

  shopping assistance