00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Систем со сензори за паркинг

Систем со сензори за паркинг

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

799 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Тежина 880.0 гр.
  Паркинг систем со 4 сензори - превенција против оштетувања на автомобилот и ја зголемува безбедноста на патниците.

  Паркинг сензорот со новиот и напреден процесор овозможува детектирање на препреки од 0 до 2 метри оддалеченост. Сензорот може да го гледате на дисплејот кој го добивате (LED - покажува бројки и светла) или може да се поврзи со LCD дисплеј.

  Работи на ладно време односно до - 30 степени како и на топло време системот е отпорен до плус 80 целзиусови степени.

  Спецификации:
  Материјал: Пластика
  Волтажа: 12V DC
  Ултрасонична фреквренција: 40 KHz
  Големина на LED Дисплејот: 9 х 1.5 см
  Големина на контролната кутија: 9 х 6 х 2.2 см
 • Availability:In Stock
 • Seller:OutletON
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance