00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Mашки хеланки за спортување KILENJI MAN BIC од "Decathlon"

Mашки хеланки за спортување KILENJI MAN BIC од "Decathlon"

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1253 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 190 MKD

Производот го добивате за 5 до 7 работни дена.

Доколку се работи за „Ikea" или "Decathlon" производ, нарачката ја добивате за 14-21 ден од денот на уплатата.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:- Mашки хеланки за спортување

  Напомена: Производот се доставува 2-3 недели од уплатата!

  • Модел KILENJI MAN BIC
  • Шифра: 8280370
  • Oдлична заштита од студ
  • Материјал: 91.0% полиестер, 9.0% еластан
  • Се перат во машина за перење алишта при максимална температура од 30 ° С
  • Не се сушат во машина за сушење алишта.
  • Боја: црна
  • Број: S-XXL

  • За сите други детали во врска со производот може да не контактирате на 078/439-829.
 • Availability:Online
 • оцени од корисници
  company profile

  Купи на попуст

  • Company introduction: - www.kupinapopust.mk - Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена. Тоа е Моќта на колективното купување. Да ја искористиме.
  • Contact Person Name:Јовица Беловски
  • Address:ул.Никола Вапцаров бр. 3/1, нас.Центар
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:071 315 460
  • Telephone #:02 3 215 988, 02 3 256 027
  • Fax #:02 3 215 988
  • Year registered:2011
  • Total employees:5
  • Geo Location:Show  070/287-777

  shopping assistance