00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Напиток Артичока лута ВИВАСАН

Напиток Артичока лута ВИВАСАН

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1893 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Врз основа на екстракт од артичока, нане, морач и линцура за потпомагање на функцијата на дигестивниот систем, црниот дроб и подобрување на варењето на храната.
  Го чисти организмот од згура и мочна киселина, го оптимизира липидниот метаболизам. Го активира метаболизмот како цело. Помага за намалување на тежината и во отстранувањето на целулитот.
  Арт. D 206, обем 500 мл.

  Pastron organizmin nga skorjeve dhe acidin urik, optimizon metabolizmin lipid. Aktivizon metabolizmin si një e tërë. Ajo ndihmon për humbje peshe dhe largon celulitin.
  Art. D 206, sasia 500 ml.
 • Категорија:Грижа за здравје
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Вивасан
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Вивасан

  • Име на контакт лице:Велибор
  • Адреса:18-ти Септември 55-а
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Телефон #:070378876
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка