00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Чисто арганово масло

Чисто арганово масло

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1800 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 150 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:*100мл
  Olio Puro Bio Argа e козметичко масло, сертифицирано од Ecocert Green Life, добиено од органски семиња на Argan. 99,35% чисто арганово масло, збогатено со витамини, природни антиоксиданти и есенцијално масло Litsea Cubeba кое на Argà линијата и дава свој препознатлив и пријатен мирис.

  Состав: Mасло од арган, масло од лицеа, цитрал, лимонен, лецитин, витамин Е, линалол, гераниол.

  Начин на употреба: Нежно се нанесува и масира. Продира брзо и не масти. Да се избегнува контакт со очите. За надворешна употреба

 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  ПЗУ Аптека Виола

  • Опис на компанијата:"Виола" Аптеки се современа компанија чиј примарен фокус на работа е здравствената заштита на граѓаните, преку постојано следење и имплементација на новитетите за превенција и лекување на човековиот организам. Од своето основање во 1992 год., компанијата бележи континуиран развој. Визијата да понудиме комплетна услуга на граѓаните, ја реализиравме со фунцкионирањето на двете компании: "Виола" Аптеки и Веледрогерија Виола Трејд. Во Виола секогаш ќе наидете на професионализам и квалитетна услуга од страна на нашиот тим на фармацевти и доктори.
  • Име на контакт лице:Bojan
  • Адреса:Востаничка 59
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 2736 462
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка