00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

UMBRELLA Електронска цигара PRESTIGE ENERGY 1100mAh


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:UMBRELLA PRESTIGE ENERGY 1100mAh е најсилна електронска цигара од моделите на PRESTIGE. Се препорачува за НАЈСТРАСТВЕНИТЕ пушачи. Батеријата на овој модел долго трае, капациетот на резервоарот е 1,6ml. Карактеристики: Капацитет на атомизер: 35-40 капки течност. Траење на батеријата: до 2 дена користење. Полнење на батеријата: 3h. Содржина на пакувањето Електронска цигара: 1 парче, Адаптер за на ѕид: 1 парче, USB полнач : 1 парче. Течност Flavour Art: 10ml. Рок на испорака: 1 работен ден. Нарачки и прашања на телефон: 02/3230-941 и 072-230-106
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Амбрела Корпорација

  • Опис на компанијата:Амбрела Корпорација доо е фирма за продажба и дистрибуција на електронски цигари во регионот која е основана во 2010 година. За три години на пазарот се изборивме за лидерска позиција во продажба и дистрибуција на електронски цигари со: - преку 600 овластени продажни места во регионот - шест специјализирани малопродажни места со комплетен асортиман во најголемите градови во Македонија, Србија, Босна и Црна Гора. Амбрела корпорација има единствен специјализиран сервисен центар во регионот.
  • Име на контакт лице:Мирјана
  • Адреса:Бул. Кочо Рацин бр. 14/3 Скопје, Опш. ЦЕНТАР
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38972230107
  • Телефон #:+38923230941
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  за информации и помош при купување