Кетеринг услуги
1 2 3 4 5 6  ... 9
Испорака и Кетеринг
За испорака до Вашето место јавете се на тел. 321 44 47 (Центар) и тел. 309 52 07 (Карпош). Од понеделник до сабота 09:00 - 17:00ч. Испораката е бесплатна во круг од 3км околу Пастел. Минимален износ на порачка е 300денари. Почувствувајте ја магијата на добрата кујна, позитивна атмосфера и уживајте во нашите гурмански специјалитети. Ве покануваме на единствено и уникатно доживување во нашите кулинарски рецепти. Разгледајте го нашето мени и не трудете се да одолеете. Ви стоиме на раполагање за домашна испорака и кетеринг. Дел од нашата понуда се: кроасани, лиснати теста, перек, кифли, соленки, пити, пици, сендвичи, тостови, чорби, готови јадења, свежи салати, палачинки, торти, мусеви, колачи, благи пити и друго. Пастел - секогаш позитивни и со високо профестионлен однос.
Кетеринг
Ние знаеме колку е важен секој настан и даваме се од себе да го направиме незаборавен. Ви нудиме кетеринг за Вашите деловни и приватни забави. Без разлика на големината на настанот, ние секогаш ги надминуваме Вашите очекувања. За разлика од други кои што имаат утврдени менија, ние го прилагодуваме на Вашите потреби и буџет. Ги следиме најновите светски стандарди во кетеринг сервисот и нудиме разновидни менија и цени. Откако ќе ги слушнеме Вашите очекувања, ние го прилагодуваме менито според Вашите потреби. За сите настани, по желба се обезбедува и детско мени. Секој сака да приреди забава што ќе се памти. Ние знаеме колку е важен секој настан и даваме се од себе да го направиме незаборавен.

Категорија : Најпопуларни категории: Кетеринг услуги, Други производи од храна и пијалаци, Слатки, Печива
Попуст : Цена : Достава : Подредување по :
▼ Сите филтри за напредно пребарување ▼

Кетеринг

Кетеринг понуда - Мени 2

 • Опис на производот : • Домашни пити со сирење и спанаќ • Домашни лисна ...
 • Категорија : Кетеринг услуги
 • Достапност : Контакт
 • Продавач : Кет кетеринг
 • Цена со ДДВ : 620 ден.

Кетеринг понуда - Мени 1

 • Опис на производот : • Домашна пита со сирење, спанаќ и зелка • Коктел ...
 • Категорија : Кетеринг услуги
 • Достапност : Контакт
 • Продавач : Кет кетеринг
 • Цена со ДДВ : 515 ден.

Кетеринг понуда - Посно мени 4

 • Опис на производот : • Домашно лепче • Пита со праз • Канапеи со диме ...
 • Категорија : Кетеринг услуги
 • Достапност : Контакт
 • Продавач : Кет кетеринг
 • Цена со ДДВ : 620 ден.

Кетеринг понуда - Посно мени 3

 • Опис на производот : • Домашно лепче • Пита со праз и зелка • Канапеи ...
 • Категорија : Кетеринг услуги
 • Достапност : Контакт
 • Продавач : Кет кетеринг
 • Цена со ДДВ : 620 ден.

Кетеринг понуда - Посно мени 2

 • Опис на производот : • Селско лепче • Посни кифли • Пита со праз и зе ...
 • Категорија : Кетеринг услуги
 • Достапност : Контакт
 • Продавач : Кет кетеринг
 • Цена со ДДВ : 683 ден.

Австралиски канапеи (за игротеки)

Големо правоаголно огледало

 • Опис на производот : Состав: сувомеснато на боцка (сирење рокфорд, кашк ...
 • Категорија : Кетеринг услуги
 • Достапност : Контакт
 • Продавач : Кет кетеринг
 • Цена со ДДВ : 1.690 ден.

Детски канапеи киндер (за игротеки)

Големо округло огледало

 • Опис на производот : Состав: солени ролати 30 парчиња, солени бомбици 1 ...
 • Категорија : Кетеринг услуги
 • Достапност : Контакт
 • Продавач : Кет кетеринг
 • Цена со ДДВ : 1.490 ден.

Руска салата (за игротеки)

Големо правоаголно огледало

 • Опис на производот : Состав: солени ролати 25 парчиња, солени бомбици 1 ...
 • Категорија : Кетеринг услуги
 • Достапност : Контакт
 • Продавач : Кет кетеринг
 • Цена со ДДВ : 1.790 ден.

Цаѕики (за игротеки)

Големо правоаголно огледало

 • Опис на производот : Состав: сувомеснато на коцка, кашкавал, сирење, ча ...
 • Категорија : Кетеринг услуги
 • Достапност : Контакт
 • Продавач : Кет кетеринг
 • Цена со ДДВ : 1.590 ден.

Ролати (за игротеки)


Страна 1 од 9, вкупно 128 производиследна


најави се НАЈАВИ СЕ СО Facebook

Заборавена лозинка
Нов корисник? Регистрирај се

Инфо блок
 
 

 
 

 
 

 
За повеќе информации во врска со веб сајтот
MarketKonekt.com
контактирајте нé на:
 
 • Тел. +389 (0)2 3177 888