00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Стилос

  • Опис на компанијата:Веќе 20 години Стилос е угледна компанија, синоним за највисок квалитет за канцелариски производи во целиот свет. Стилос нуди широк асортиман на канцелариски материјали и опрема, училишен прибор, хартија, бизнис подароци, куфери, кожни додатоци, и друго. Во Скопје сме присутни на две локации: 1. Улица Македонија – 02/3130354 | 2. Сити Мол – 02/3214766. Застапници за: SAMSONITE, ESSELTE, LEITZ, DYMO, 3M, CROSS APOGAEE, PARKER PENS, FURLA, DKNY, CALVIN KlEIN и сл.
  • Име на контакт лице:Ирина
  • Адреса:Даме Груев 14
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/3214766
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи56
Член од31 Авг, 2015
Последна промена08:50:18 , 04 Јул, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

MarketKonekt корисничка поддршка