00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Explorer – Вреќа за спиење

40%заштеда

Explorer – Вреќа за спиење

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1500.0 ден. 890 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


Одбери боја:

* Цената на достава е 120 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Вреќа за сите видови на надворешни активности како риболов, лов, кампување, планинарење или патување.
  Вреќата е изработена од надворешен најлонски слој а од внатрешната страна од полиестер и памук за нежност и лесно одржување.
  Памукот ја регулира температурата на вашето тело во текот на ноќта а полиестерот е познат по својата издржливост и дава својства на лесно одржување на вреќата.
  Димензија: 69 x 183 cm
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување