Сигал

 • Опис на компанијата : Avto delovi Sigal od Strumica e firma koja raboti na golemo i malo so rezervni delovi za site vidovi na vozila od poznati svetski proizvoditeli kako i uvoznik na WUNDER Filters.Na nasiot pazar sme ovlasteni za prodazba za Strumica od programata na STIHL preku ovlasten diler i uvoznik za Makedonija NIMET STIHL Skopje.Raspolagame so siroka ponuda na novi avto gumi,gumi za zemjodelska mehanizacija,velosipedi,mopedi za vozenje,motori za navodnuvanje,motorni pili STIHL i rezervni delovi za istite .
 • Име на контакт лице : Колевски Љупче
 • Тип на членство : Бесплатно членство
 • Адреса : Leninova br. 81
 • Поштенски код : 2400
 • Град : Струмица , Македонија
 • Мобилен # : 00389 71 310 210
 • Телефон # : 00389 34 329 552
 • Факс # : 00389 34 552 095
 • Број на вработени : 5
 • Гео локација : Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот74.19%
Број на производи4
Член од25 Ное, 2012


НАЈАВА
Заборавена лозинка

Со MarketKonekt
купувачите
 
избираат производи од над 5.500 компании
 
најди го и ти производот што
ти е потребен
 

продавачите
 
промовираат производи
кон повеќе потрошувачи со помали трошоци
 
продавај повеќе и ти
 
 
 
1. регистирај ја компанијата 
 
 
 
2. објави производ
 
 

 
Со MarketKonekt ги проширивме нашите контакти, луѓето се јавуваат, пишуваат, прашуваат, се интересираат, купуваат.
 
MarketKonekt зголемува можности, ги зближува луѓето, го зближува пазарот, а пак тимот на MarketKonekt, една прекрасна екипа за сите времиња.
 
Огненка Георгиевска, менаџер
ТЕХНО АУТО, Скопје
 

 
За повеќе информации во врска со веб сајтот
MarketKonekt.com
контактирајте нé на:
 
 • Тел. +389 (0)2 3177 888