0 0

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Промо концепт

  • Опис на компанијата:Промо Концепт Ви нуди широк асортиман на производи кои сигурно би ги задоволиле Вашите потреби за бизнис подароци, промотивен и рекламен материјал од речиси 10000 различни производи.
  • Име на контакт лице:Tina Savinova
  • Адреса:Gjuro Gjakovikj 54a (MIroslav Krleza)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/3101 555
  • Факс #:02/3221560
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Ја следат1
Број на производи111
Член од25 Мај, 2012
Последна промена10:11:49 , 14 Мар, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


02/3177-888

за информации и помош при купување