00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Цртана икона на дрво Св. Петка

28%заштеда

Цртана икона на дрво Св. Петка

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2490.0 ден. 1790 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Рачна изработка на икона на дрво.
  Мотив: Св. Петка
  Шифра:PT-627

 • Продавач:Gallery ART-MGM
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Gallery ART-MGM

  • Име на контакт лице:Ѓорѓи
  • Адреса:Лондонска 10
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 206620
  • Телефон #:02 3079398
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка