00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Новогодишна честитка - Мотив 2 (50 парчиња)

Новогодишна честитка - Мотив 2 (50 парчиња)

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1750 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Новогодишна честитка од Прва детска амбасада во светот Меѓаши,
  со купувањето помагате во спроведувањето на активностите
  на амбасадата за заштита на децата и нивните права.
  Честитка на преклоп со димензии 16,5 x 23,6 отворена, внатрешноста
  е бела (бланко без текст) печатена на 250гр хартија и лак од
  надворешната страна. Доплнително вршиме внатрешно допечатување
  - брендирање на честитките за 9ден во црнобело или 11 во боја
  во цената влегува лого и порака.
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Македонија
 • Минимална количина за нарачка:50
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Меѓаши-Прва детска амбасада во светот

  • Опис на компанијата:Првата детска амбасада во светот-Меѓаши е интернационална НВО чија цел е заштита на децата и нивните права и зајакнување на НВО движењето за детските права. Основана на 29-ти април 1992 година, Меѓаши се залага за почитување на детскта личност преку почитување на детските права, застапување на детските интереси, поврзување на децата од различни средини и ги збогатува нивните животи со активности кои го прават детството сигурно и творечко. Исто така го зајакнува и НВО движењето за заштита на детските права во Република Македонија преку развивање на волонтерскиот пристап во своето работење и се грижи за спроведувањето на Конвенцијата за Правата на Детето. www.childrensembassy.org.mk info@childrensembassy.org.mk
  • Име на контакт лице:Жарко
  • Адреса:Коста Новаковиќ 22-а
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071-399-079
  • Телефон #:022465316
  • Факс #:022465316
  • Година на регистрација:1992
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување