00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пелет центар Скопје

 • Опис на компанијата:Пелет центар Скопје е компанија која на македонскиот пазар нуди ПЕЛЕТИ ЗА ГРЕЕЊЕ од врвен квалитет со цени достапни за македонските потрошувачи. Целта на компанијата е да обезбеди решение за НАВРЕМЕНО, БРЗО, КВАЛИТЕТНО И ТРАЈНО СНАБДУВАЊЕ СО ПЕЛЕТИ. Компанијата е фокусирана да овозможи снабдување со висок квалитет на пелети и токму од тие причини имаме склучено соработка со компанијата BIO ENERGY POINT од Србија, која важи за најголем и најреномиран производител на пелети на Балканот.
 • Име на контакт лице:Владимир Стојановски
 • Адреса:Ул. Скупи 20 бр. 3
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:00 389 78 333 383
 • Телефон #:00 389 (0)2 551 1300
 • Факс #:00 389 (0)2 551 1300
 • Година на регистрација:2012
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи6
Член од14 Јун, 2013
Последна промена13:01:15 , 29 Дек, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

MarketKonekt информации и помош при купување