Свадбен костум

Свадбен костум


ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

5 ХЛ

 • Опис на компанијата : 5 X L Ceremony Wedding Suits - Машки одела за церемонии и свадби.
 • Тип на членство : Бесплатно членство
 • Адреса : DTC Mavrovka, prizemje lok.16
 • Град : Скопје , Македонија
 • Мобилен # : +389 70 59 76 27
 • Телефон # : + 389 2 31 21 597
 • Гео локација : Прикажи

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ ВО МАКЕДОНИЈА

Најди го производот што ти треба
Сет за патување
Сет за патување Димензии 18x12 cm Димензии за принт 40 x 100 mm
-83%
КЛАСИЧНО САКО
Сако со класичен крој, шал-јака и џебови.
Школски униформи
Трикотажа Антигона произведува училишни униформи за потребите на образовните институции. Трикотажа Антигона е една од поголемите македонски производители на трикотажни ткаенини со традиција од далечната 1970 година.

Detski frak

 • Продавач : 5 ХЛ
 • Цена со ДДВ : 6,000 ден.

Svadbeno odelo

 • Продавач : 5 ХЛ
 • Цена со ДДВ : 21,500 ден.

Свадбена облека и додатоци на MarketKonekt.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ ВО БУГАРИЈА

Find the product that you need
Wedding Apparel & Accessories on MarketKonekt.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ ВО АЛБАНИЈА

Find the product that you need
Kapele Mob PP (3000cope)
PERBERJA MATERIALE PP STANDARTET EUROPIANE / ISO 1. EN 340 MASA dhe NGJYRA E Bardhe-49cm Blu-49cm INFORAMCION i DETAJUAR E fryre per ruajtje eficente dhe me nje rrip koke elastik, D100 eshte shume i perdorurne ne ambjente te ndryshme duke perfshire proceset e ushqimit dhe manovrimin ne punet e laboatorit. E bere nga Polipropilin i holle dhe qepje rezistente te dyfishte.
Mask Pluhuri - Blister Pako (5)
PERBERJA MATERIALE BIZTEX STANDARTET EUROPIANE / ISO EN 149:2001 + A1:2009 MASA dhe NGJYRA E Bardhe INFORAMCION i DETAJUAR Maska Pluhrit siguron mbrojtje nga irritimi i mbetjeve jo toksike dhe pluhrit. Efektive kunder poleneve dhe pluhrit shtepiak, maska ndaj pluhrit nuk eshte e certifikuar.
Pallto Approach Pa Linja
PERBERJA MATERIALE IGNIS, 95% Meta-aramid e mbuluar me alumin te metalizuar, 5% Para-aramid, 330gm- 1 shtrese STANDARTET EUROPIANE / ISO 1. EN ISO 11612:2009 A1, B1,C3,E3, EN340:2004 CE MASA dhe NGJYRA Argjend, M-4XL

Fustane

Fustane

Fustane


Wedding Apparel & Accessories on MarketKonekt.


НАЈАВА
Заборавена лозинка

Со MarketKonekt
купувачите
 
избираат производи од над 5.500 компании
 
најди го и ти производот што
ти е потребен
 

продавачите
 
промовираат производи
кон повеќе потрошувачи со помали трошоци
 
продавај повеќе и ти
 
 
 
1. регистирај ја компанијата 
 
 
 
2. објави производ
 
 

 
Со MarketKonekt ги проширивме нашите контакти, луѓето се јавуваат, пишуваат, прашуваат, се интересираат, купуваат.
 
MarketKonekt зголемува можности, ги зближува луѓето, го зближува пазарот, а пак тимот на MarketKonekt, една прекрасна екипа за сите времиња.
 
Огненка Георгиевска, менаџер
ТЕХНО АУТО, Скопје
 

 
За повеќе информации во врска со веб сајтот
MarketKonekt.com
контактирајте нé на:
 
 • Тел. +389 (0)2 3177 888