00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Медикус Хелп - Жена центар

  • Опис на компанијата:Во нашиот Жена Центар, во пријатна и топла атмосфера, со асистенција на обучен кадар, жената ќе може да го проба и точно да го одбере потребното помагало. Екстерни градни протези , ортопедски градници, ортопедски костими за капење, ракавици за лимфедема, перики, турбани, чешли и др. Единствено во Македонија, на голема радост на жените - сѐ на едно место, во Жена центарот на Медикус Хелп. Нашата цел е да посветиме должно внимание на потребите на жената, да поразговараме за можностите, да го одбереме потребното помагало. Искрено се надеваме дека ќе дадеме мал удел во враќањето на самодовербата и ќе бидеме причина за насмевка на лицето.
  • Име на контакт лице:Радмила
  • Адреса:Бел Камен 7
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:++38970346443
  • Телефон #:02/3130015
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи101
Член од20 Јул, 2012
Последна промена13:44:14 , 11 Апр, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

MarketKonekt корисничка поддршка