00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Стаклена маса со држач за чадор

Стаклена маса со држач за чадор

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1299 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Стаклена маса со држач за чадор за сонце.
  Димензии: Ø60cm
  Материјал: метал, стакло
  Шифра: 82307 / 149

  #Гарден програма
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Алфи Техноцентар

  • Опис на компанијата:АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи. Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област. АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.
  • Име на контакт лице:Бошко
  • Адреса:Индустриска зона б.б., нас.Карпош
  • Поштенски број:1000
  • Град:Куманово , Македонија
  • Мобилен #:076/266-994
  • Телефон #:031445210
  18%заштеда
  Цена со ДДВ:3.700 ден. 2.999 ден.

  Гарден сет - маса и 2 столици

  6%заштеда
  Цена со ДДВ:15.990 ден. 14.990 ден.

  Сет маса со столици

  Цена со ДДВ:3.990 ден.

  Чадор за Сонце 300cm Темно Зелен

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:23.990 ден. 21.490 ден.

  Сет Maroko

  11%заштеда
  Цена со ДДВ:16.990 ден. 14.990 ден.

  Сет Melody (кафена)

  Цена со ДДВ:3.990 ден.

  Чадор за Сонце 300cm Кафеав
  070/287-777

  корисничка поддршка