00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сет Larina

10%заштеда

Сет Larina

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

8499.0 ден. 7600 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Сет маса со двосет и две столици Larisa SONO12An, од италијанскиот производител Progarden.
  Материјал: пластика
  Димензии:
  - маса: 90 х 46 х 60 цм
  - столица: 72 х 76 х 72 цм
  - двосед: 134 х 76 х 72
  Шифра: 156814/12
 • Земја на потекло:Италија
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Алфи Техноцентар

  • Опис на компанијата:АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи. Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област. АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.
  • Име на контакт лице:Младен
  • Адреса:Индустриска зона б.б., нас.Карпош
  • Телефон #:031445210
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:189 ден. 170 ден.

  Столица за деца Sedia

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.490 ден. 1.340 ден.

  Маса Fiocco Green

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.390 ден. 1.250 ден.

  Маса Fiocco White

  11%заштеда
  Цена со ДДВ:349 ден. 310 ден.

  Столче за бебиња Sedia Baby
  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување