00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сет Bahama/Bali

9%заштеда

Сет Bahama/Bali

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

10990.0 ден. 9990 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Сет Bahama/Bali HDNR-003/HDNR-001

  Сетот доаѓа со 2 фотелји, 1 двосед и 1 маса
  Материјал: бамбус, метал, стакло

  Димензии на двоседот: 115 x 70 x 40 cm
  Дијаметар на масата: 65 cm, Висина на масата: стандардна 70 см

  Шифра: 98037/23

  GardenOutlet
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Алфи Техноцентар

  • Опис на компанијата:АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи. Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област. АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.
  • Име на контакт лице:Младен
  • Адреса:Индустриска зона б.б., нас.Карпош
  • Телефон #:031445210
  Цена со ДДВ:20.990 ден.

  Сет Видин

  Цена со ДДВ:16.990 ден.

  Сет Октопус

  Цена со ДДВ:14.990 ден.

  Сет Sofa (црно - зелена)

  Цена со ДДВ:14.990 ден.

  Сет Sofa (кафено-бел)

  Цена со ДДВ:14.990 ден.

  Сет Sofa (црно-бел)

  Цена со ДДВ:15.990 ден.

  Сет Sаmui
  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување