Спална соба HARMONIJA

Спална соба HARMONIJA

 • Опис на производот : Бесплатен транспорт и монтажа на територијата на РМ​. Спални соби - Alples, Kler, Vero
 • Категорија : Мебел за дом
 • Продавач : Мебло мак
 • Достапност : Контакт
 • Цена со ДДВ : Дознај ја цената

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Мебло мак

 • Опис на компанијата : Почетоците на компанијата МЕБЛОМАК се во 1995 година како мала семејна фирма која со својата развојна стратегија скромно, но успешно и сигурно се втемели на македонскиот пазар. Со потполна и цврста ориентираност кон клиентите, преку развојот, усовршувањето и стратешката определба за зголемување на продажбата, со проширување на перформансите и се поголемата и поквалитетна понуда од светски познати, проверени и моќни деловни партнери, динамично целиме кон достигнување на врвот. Нашите производи се увезени од Словенија, Хрватска, Полска, Германија, Италија и се со веќе докажан и загарантиран квалитет. При производството на истите користени се најнови технологии по највискои стандарди и 100% ЕУ еколошки сертифицирани материјали. Секое парче од нашиот мебел има свој дух со што ќе ви пружи навистина прекрасни моменти исполнети со топлина и блискост, комфортни и удобни модели кои создаваат чуство на задовослтво и љубов, иновативни несекојдневни дизајни кои секој би ги посакал во својот дом, оргинални и модерни линии произлезени од светските трендови за исполнување на критериумите на секој современ простор. ​Мебло МАК Ви нуди комплетни услуги во однос на уредувањето на Вашиот Дом. Професионални ентериерни совети, целосни решенија на Вашиот дом, проектирање во основа и ентериерен дизајн на истите достапни во 3Д визуелизација. Посетете не и добијте го сето тоа бесплатно. ​Нашите вработени се високо образовани професионалци со долгогодишно искуство стекнато при посетите на европските саеми за мебел и честите обуки во фабриките, при што придонесе деталното познавање на прозиводите и сигурност во продажбата. Нашиот тим го сочинуваат млади, модерни и креативни личности, како од продажната мрежа така и од дистрибуцијата, логистиката и сервисот, кои со здружена енрегија, ќе ви го пренесат и понудат своето стручно и професионално знаење, се со цел на крај вие почитувани клиенти да бидете вистински задоволни од производите и услугите кои ви ги нудиме.
 • Име на контакт лице : Бобан
 • Адреса : Даме Груев 3
 • Град : Скопје , Македонија
 • Телефон # : 023256515
 • Факс # : 022535060
 • Гео локација : Прикажи

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ ВО МАКЕДОНИЈА

Најди го производот што ти треба
-30%
Аголна гарнитура БЕЛИНИ
Аголна гарнитура Белини. Изведба по желба на купувач (платно, екокожа и природна кожа). Можност димензии по желба, тросед, двосед или едносед.
-30%
Аголна гарнитура Мила
Аголна гарнитура Мила. Изведба по желба на купувач (платно, екокожа и природна кожа. Ногари пластични. Димензии 260x220. Перници во платно. Цената е за во природна кожа, експонат од излог.
Плакари
Вградени плакари кои се изработуваат од оков по ваш избор. Врвниот квалитет овозможува едноставно одржување и долгогодишна издржливост и отпорност на вообичаените услови на употреба. За да плакарот овозможи совршена организација и прегледност на содржината во него, покрај концептот на гардеробни оклагии и полици во плакарот се вградуваат и фиоки, корпи, извлечни полици, краватос, гардеробни лифтови(сервето), тацови за чевли и др. Лизгачките врати на вградените плакари заштедуваат значителен простор неопходен за комуникација во истиот, но можат да се користат и како идеална подвижна преграда меѓу две простории. Можете да одберете огледални врати, врати од плексиглас, иверки од врвни производители (kronospan) во повеќе нијанси, медијапани со висок сјај, тапети, пескарени и сатинирани стакла, еко кожи и сл.

КРЕВЕТ TIME

КРЕВЕТ JOKER

ГАРНИТУРА KORU (PREMIUM 795) дим. 2 ...

FLAVIA ТРОСЕД + ДВОСЕД + ФОТЕЉА КОЖ ...

ГАРНИТУРА HIP HOP (PREMIUM 830) дим ...

-30%

Аголна гарнитура БЕЛИНИ

 • Продавач : Технокооп
 • Цена со ДДВ : 61,400 ден. / 42,980 ден.

Мебел за дом на MarketKonekt.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ ВО СРБИЈА

Find the product that you need
Rekamie white gold plating
Rekamie white gold plating.
Kitchens Fantasia
Gorenje kitchens are designed and manufactured with the aim of making life more comfortable and easier. A variety of materials have been selected to last for a long time and each kitchen is custom made and is a reflection of your desires. During November in Gorenje study, we have prepared a 30% discount on all models of Gorenje kitchen with a gift that you get built-in appliances and Sous Vide Gorenje phenomenal. Sophisticated design Gorenje kitchen is adapted to the needs of today's lifestyle. The kitchen is part of the furniture which is the longest period of use, therefore it needs to be of high quality, functional and safe. For you to choose a bold combination of colors and materials, and design a space that best speaks to you.
Designer furniture PRATO XXXL
Sets are made from the finest Italian cow leather. Parts that are not visible (back) are made of eco-leather last generation, which provides the same quality as natural leather. The design also use the highest quality materials, for example. The beech wood. All furniture from Mobili Modern Salon offers can be made in a large variation of materials and colors so it fits perfectly into any living room and the house.

Home Furniture on MarketKonekt.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ ВО БУГАРИЈА

Find the product that you need
Office Furniture EXPERT 2
Office Expert System is suitable for any office. The modules enable to make their own configuration to the needs of each client. Color: gray oak cocoa + / legs /. The desk is with metal legs that attach to the office furniture tailored look. Description: Low enclosed cabinet Module 1: Width: 80 cm; Depth: 37 cm; Height: 80 cm. 2 - Cabinet with shelf and two doors Module 2: Width: 80 cm; Depth: 37 cm; Height: 155 cm. 3 - Stand: Width: 80 cm; Depth: 35 cm; Height: 117 cm. 4 - Container: Width: 45 cm; Depth: 50 cm; Height: 58 cm. 5 - Desk: Width: 120 cm; Depth: 65 cm; Height: 75 cm. 6 - Stand for PC: Width: 24 cm; Depth: 42 cm; Height: 15 cm. Material - chipboard.

Kitchen corner Brio

Furniture

Office furniture


Home Furniture on MarketKonekt.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ ВО АЛБАНИЈА

Find the product that you need
Kende dhe kolltuqe 7
Kende dhe kolltuqe
Divane Nikita
Komplet divanesh Nikita
Faqe Muri Intero
Faqe Muri Intero 170 x 40 x 171

Karrike

Mobilje Klasike

Divan


Home Furniture on MarketKonekt.


НАЈАВА
Заборавена лозинка

ИНФО БЛОК
 
 
 
 
 

 
За повеќе информации во врска со веб сајтот
MarketKonekt.com
контактирајте нé на:
 
 • Тел. +389 (0)2 3177 888