00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Водоотпорна навлака за перница

35%заштеда

Водоотпорна навлака за перница

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

250.0 ден. 163 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 130 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Дупла, водоотпорна заштитна навлака за перница! Заштитете и продолжете го векот на вашите перници со материјал од природна основа кој нуди максимална заштита.
  Карактеристики:
  📌Топли во зима, лади во лето
  📌Отпорност на дамки
  📌Таа не бара пеглање, брзо се суши
  📌Не се лизга и е еластична

  Димензија: 50x70

  #сезавашатаспална
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Попстор
 • Земја на потекло:Турција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Попстор

  • Опис на компанијата:Popstore.mk
  • Име на контакт лице:Попстор
  • Мобилен #:+38978309985
  • Телефон #:+38972227733  070/287-777

  корисничка поддршка