kujni od iverka i medijapan

kujni od iverka i medijapan


ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Стоилков компани

 • Опис на компанијата : Фирмата е основана во октомври 2008 година и се занимава со производство на мебел по мерка,продажба на собни врати по мерка која вам ви одговара и продажба на трпезариски столици.Нудиме добар квалитет и изработка во најкус временски период со запазување на крајниот датум на испорака.Вашата идеја да го уредите вашиот дом може да биде реалност затоа тука сме ние да го направиме тоа.
 • Име на контакт лице : Игор
 • Тип на членство : Бесплатно членство
 • Адреса : Gorgi Kapcev 18
 • Поштенски код : 1000
 • Град : Скопје , Македонија
 • Мобилен # : 070/750-296, 075/294-624, 078/839-856
 • Телефон # : 00 389 (0)2 2438 781
 • Година на регистрација : 2008
 • Гео локација : Прикажи

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ ВО МАКЕДОНИЈА

Најди го производот што ти треба
Плакари
Вградени плакари кои се изработуваат од оков по ваш избор. Врвниот квалитет овозможува едноставно одржување и долгогодишна издржливост и отпорност на вообичаените услови на употреба. За да плакарот овозможи совршена организација и прегледност на содржината во него, покрај концептот на гардеробни оклагии и полици во плакарот се вградуваат и фиоки, корпи, извлечни полици, краватос, гардеробни лифтови(сервето), тацови за чевли и др. Лизгачките врати на вградените плакари заштедуваат значителен простор неопходен за комуникација во истиот, но можат да се користат и како идеална подвижна преграда меѓу две простории. Можете да одберете огледални врати, врати од плексиглас, иверки од врвни производители (kronospan) во повеќе нијанси, медијапани со висок сјај, тапети, пескарени и сатинирани стакла, еко кожи и сл.
Школски комплет
Училишни клупи и столчиња (сите димензии, боја по избор)
Тркала за мебел
Различни видови на тркала за секаква намена. Тркала за мебел, како и сите други видови, со носивост од 15кг до 2400кг. Преку 20000 различни типови.

Мебел по нарачка на MarketKonekt.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ ВО СРБИЈА

Find the product that you need
Original Pavlovic's Ointment for babies 0 +
Original Pavlovic's Ointment - FAT BABY - used for daily care and protection of babies in order to prevent contact with irritants in the urine, feces and sweat. All ingredients are recommended as safeners (Vaseline), a substance with astringent and adsorbent effect (zinc oxide and talc), and stops zamaščivači (vaseline, lanolin, liquid paraffin) to its hydrophobicity prevent close contact constituents of urine, sweat and feces with a gentle and sensitive baby's skin. In addition, fatty substances in the formulation of the products, their occlusive effect, allow the preservation and repair of the skin barrier poorly developed (with the baby in the process of constitution). In this way, these stops decrease TEWL (transepidermal water loss) from the skin, ie. Slow the draining and thus indirectly moisturize skin from within. The active component bisabolol has anti-inflammatory, soothing and mildly antiseptic effect on the delicate skin of babies.
Potty Dudu
Dudu potty is cute designed as a home for children of about 5 months. • Potty small rounded shape with anatomical seats with lumbar support back to the child feel comfortable and safe • With the handle to hold and maintain the correct position; • rotary medallion for playing a child who can entertain and distract him; • The cartridge is easily removable and easy to wash; • Packed in a beautiful gift box,
T-shirt for kids
Handmade drawing on children's bodice, shirt, bib, cap, etc.. The colors we use are organic, they do not cause allergic reactions. Colors are stable, serving hand-washing, washing in the washing machine and / or drying. If you have an idea, we can draft it has been!

Tus kada

STO


Furniture on Order on MarketKonekt.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ ВО БУГАРИЈА

Find the product that you need
-15%
Kitchen corner Brio
The kitchen has two chests. Convenience, comfort and practicality, suitable for any kitchen. Material: chipboard + fabric, size: 163/123/82 cm.

-30%

Furniture compositions with Pull do ...

 • Company : Zora STYLE
 • Price VAT Included : 1,200 BGN / 840 BGN
-24%

Kitchen Marioka

 • Company : BIT MEBELI
 • Price VAT Included : 4,525 BGN / 3,420.9 BGN
-20%

Coccio mirror 140 x 100 cm

 • Company : KARE DESIGN
 • Price VAT Included : 850 BGN / 680 BGN

Furniture on Order on MarketKonekt.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ ВО АЛБАНИЈА

Find the product that you need
Kundrabufe
Kundrabufe ngjyre gri e hapur.
Elemente per arredim dyqanesh
Elemente dhe aksesore te tipeve te ndryshem per arredimin e ambjenteve tuaja. Modele dhe forma me dizenjo nga me te larmishme. Kollona metalike me forma dhe aksesore per varje dhe per palosje nga me te shumllojshmet.
Rafte modulare per Supermarkete
Rafte modulare per markete, te pershtatshme per cdo hapesire.

Alabana Bed

Pjese dekoruese

Aksesor


Furniture on Order on MarketKonekt.


НАЈАВА
Заборавена лозинка

Со MarketKonekt
купувачите
 
избираат производи од над 5.500 компании
 
најди го и ти производот што
ти е потребен
 

продавачите
 
промовираат производи
кон повеќе потрошувачи со помали трошоци
 
продавај повеќе и ти
 
 
 
1. регистирај ја компанијата 
 
 
 
2. објави производ
 
 

 
Со MarketKonekt ги проширивме нашите контакти, луѓето се јавуваат, пишуваат, прашуваат, се интересираат, купуваат.
 
MarketKonekt зголемува можности, ги зближува луѓето, го зближува пазарот, а пак тимот на MarketKonekt, една прекрасна екипа за сите времиња.
 
Огненка Георгиевска, менаџер
ТЕХНО АУТО, Скопје
 

 
За повеќе информации во врска со веб сајтот
MarketKonekt.com
контактирајте нé на:
 
 • Тел. +389 (0)2 3177 888