00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Макс Тим

  • Опис на компанијата:Макс тим (Макс Авто Сервис) е компанија посветена на овозможување на најквалитетна услуга за нашите клиенти. Ви ветуваме брз одговор и трајни решенија за сите ваши проблеми и потреби. Нашиот високо обучен тим ке ви донесе решенија базирани на вашите потреби кои целосно ќе ги задоволат барањата на потрошувачите за перформанси, стабилност и привлечна цена , сервис што во секое време ќе им излезе во пресрет на корисниците и ќе биде подготвен да им одговори на предизвиците што ги носи развојот на технологијата Во нашата компанија работат високостручни кадри кои целосно им се посветени на развојот и усовршувањето на продуктите што можете да ги набавите кај нас и тоа не само заради потребата да бидеме први на пазарот, туку да ви овозможиме и вам да бидете секогаш пред конкурентите.
  • Име на контакт лице:Бошковски Жарко
  • Адреса:Ул. Првомајска 35/4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978244976
  • Телефон #:+389 2 3225 472
  • Факс #:+389 2 3225 472
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи6
Член од24 Јун, 2013
Последна промена15:30:29 , 17 Окт, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка