00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Перика CARRIE – колекција Perucci

Перика CARRIE – колекција Perucci

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

6300 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:CARRIE – колекција Perucci.
  Долга распуштена коса, како од насловните страни на Вог. Материјал: Периката е изработена од 100% синтетичко влакно.
  Машинска изработка + Дел со монофиламент во пределот на темето.
  Достапна во 8 бои.
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Медикус Хелп - Жена центар

  • Опис на компанијата:Во нашиот Жена Центар, во пријатна и топла атмосфера, со асистенција на обучен кадар, жената ќе може да го проба и точно да го одбере потребното помагало. Екстерни градни протези , ортопедски градници, ортопедски костими за капење, ракавици за лимфедема, перики, турбани, чешли и др. Единствено во Македонија, на голема радост на жените - сѐ на едно место, во Жена центарот на Медикус Хелп. Нашата цел е да посветиме должно внимание на потребите на жената, да поразговараме за можностите, да го одбереме потребното помагало. Искрено се надеваме дека ќе дадеме мал удел во враќањето на самодовербата и ќе бидеме причина за насмевка на лицето.
  • Име на контакт лице:Радмила
  • Адреса:Бел Камен 7
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:++38970346443
  • Телефон #:02/3130015
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување