00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

DCNA Red Heart - Eau de Parfum 100 ml.

36%заштеда

DCNA Red Heart - Eau de Parfum 100 ml.

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1399.0 ден. 895 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Женски, есенски парфем кој мириса слично на DKNY "My NY"

  Главни ноти: малина, розов бибер, галбанум
  Средни ноти: јасмин, фрезија, корен од перуника
  Основни ноти: пачули, ванила, мошус, сив килибар


  Енергичната и спонтана жена со сигурност ќе посака ваква композиција, која плени со зачинета сладост. Сензуалниот мирис на малина и галбанум, зачинети со малку розов бибер интригира и привлекува. Срцевата нота заведува со јасмин обвиен со аромите на фрезија и корења од перуника. Кога цветно-овошната сладост згаснува, на кожата се чувствуваат пачули, мошус и ванила, кои и даваат ориентална позадина. Парфемот е идеален како подарок за вашата сакана, како со мирисот така и со своето прекрасно пакување.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Беллина
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Беллина

  • Опис на компанијата:BELLINA е официјален застапник за Македонија на брендот на парфеми "JFenzi" коишто се произведуваат во Грасе, Франција. Понудата се состои од женски и машки парфеми (исклучиво Eau de Parfum). За повеќе информации, посетете ја нашата веб страна www.bellina.mk или обратете ни се директно на bellinacosmetic@gmail.com
  • Име на контакт лице:Кирил
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070283874
  • Телефон #:070283874
  36%заштеда
  Цена со ДДВ:1.399 ден. 895 ден.

  Le'Chel Chère - Eau de Parfum 100 m ...

  36%заштеда
  Цена со ДДВ:1.399 ден. 895 ден.

  C'est la vie - Eau de Parfum 100 ml ...

  36%заштеда
  Цена со ДДВ:1.399 ден. 895 ден.

  C'est la vie Bouquet - Eau de Parfu ...

  36%заштеда
  Цена со ДДВ:1.399 ден. 895 ден.

  Opal Glamour - Eau de Parfum 100 ml ...

  36%заштеда
  Цена со ДДВ:1.399 ден. 895 ден.

  Day&Night Women - Eau de Parfum 100 ...

  36%заштеда
  Цена со ДДВ:1.399 ден. 895 ден.

  Ardagio Aqua Nea - Eau de Parfum 10 ...
  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување