00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Day&Night Women - Eau de Parfum 100 ml.

36%заштеда

Day&Night Women - Eau de Parfum 100 ml.

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1399.0 ден. 895 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Женски, есенски парфем кој мириса слично на Dolce & Gabbana "Pour Femme"

  Главни ноти: нероли, мандарина, малина
  Средни ноти: јасмин, цвет од портокал
  Основни ноти: бел слез, хелиотроп, сандаловина, ванила

  Day&Night е сензуална сладост, која загрева одвнатре со сочни малини и топли дрвени ноти. Неролите во главната нота, како и јасминот и цветот од портокал во срцевата, ја создаваат сензуалноста во мирисот, при што е невозможно да останете рамнодушни.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Беллина
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Беллина

  • Опис на компанијата:BELLINA е официјален застапник за Македонија на брендот на парфеми "JFenzi" коишто се произведуваат во Грасе, Франција. Понудата се состои од женски и машки парфеми (исклучиво Eau de Parfum). За повеќе информации, посетете ја нашата веб страна www.bellina.mk или обратете ни се директно на contact@bellina.mk
  • Име на контакт лице:Кирил
  • Адреса:ул. Народен Фронт бр. 3/3, лок. 2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078885333
  • Телефон #:078885333
  • Година на регистрација:2015
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка