00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Day&Night Donna - Eau de Parfum 100 ml.

36%заштеда

Day&Night Donna - Eau de Parfum 100 ml.

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1399.0 ден. 895 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Женски, пролетен парфем кој мириса слично на Dolce & Gabbana "Dolce"

  Главни ноти: цвет од папаја, нероли
  Средни ноти: амарилис, нарцис, воден божур
  Основни ноти: мошус, кашмеран

  Идеален парфем за секој ден. Комбинација од свежи нероли листови, силен мирис на амарилис, воден божур и нарцис, дополнети со ноти на мошус и акцент на кашмеран. Целината спакувана во елегантно шишенце, претставува совршен подарок за секоја посебна дама.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Беллина
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Беллина

  • Опис на компанијата:BELLINA е официјален застапник за Македонија на брендот на парфеми "JFenzi" коишто се произведуваат во Грасе, Франција. Понудата се состои од женски и машки парфеми (исклучиво Eau de Parfum). За повеќе информации, посетете ја нашата веб страна www.bellina.mk или обратете ни се директно на contact@bellina.mk
  • Име на контакт лице:Кирил
  • Адреса:ул. Народен Фронт бр. 3/3, лок. 2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078885333
  • Телефон #:078885333
  • Година на регистрација:2015
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:499 ден.

  Day&Night Donna - Eau Fraîche 200 m ...

  36%заштеда
  Цена со ДДВ:1.399 ден. 895 ден.

  Day&Night Women - Eau de Parfum 100 ...

  36%заштеда
  Цена со ДДВ:1.399 ден. 895 ден.

  Ardagio Eau De Black Night - Eau De ...
  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка