00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ardagio Aqua Classic - Eau de Parfum 100 ml.


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Машки, летен парфем кој мириса слично на Giorgio Armani "Acqua di Giò"

  Главни ноти: агруми, јапонско јаболко
  Средни ноти: јасминови ливчиња, морски ноти
  Основни ноти: кедар, пачули, бел мошус, роза

  Освежувачки парфем кој евоцира спомени од летните одмори. Совршено се вклопува со летните денови преку деликатните ноти на агруми. Дрвото од кедар и мошусот на композицијата и додаваат машкост во базната нота, дополнета со сензуалниот мирис на розата и јасминот. Динамичните мажи, полни со енергија и позитивно расположение во овој парфем со сигурност ќе најдат рефлексија на својот карактер.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Беллина
 • профил на компанијата

  Беллина

  • Опис на компанијата:BELLINA е официјален застапник за Македонија на брендот на парфеми "JFenzi" коишто се произведуваат во Грасе, Франција. Понудата се состои од женски и машки парфеми (исклучиво Eau de Parfum). За повеќе информации, посетете ја нашата веб страна www.bellina.mk или обратете ни се директно на contact@bellina.mk
  • Име на контакт лице:Кирил
  • Адреса:ул. Народен Фронт бр. 3/3, лок. 2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078885333
  • Телефон #:078885333
  • Година на регистрација:2015
  • Локација на мапа:Прикажи  078885333

  корисничка поддршка