00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Крем Јојоба ВИТАСАН

Крем Јојоба ВИТАСАН

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1373 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Крем за интензивна нега за екстремно сува кожа на лицето и телото со природно масло од јојоба. Маслото од јојоба заедно со провитаминот В5 долготрајно ја хидратира, смирува и омекнува кожата, отстранувајќи ја иритацијата. Природниот пчелин восок формира многу танок заштитен слој, кој ја задржува влагата и помага во обновувањето на природниот хидролипиден баланс. Може да се користи за нега на секаков тип кожа, дури и за кожа на новороденчиња.

  Krem për kujdes intensiv për lëkurë jashtëzakonisht të thatë të fytyrës dhe trupit me vaj natyror të jojobës. Vaji i jojobës sëbashku me vitaminën B5 hidraton, qetëson e zbut lëkurën si dhe eleminon acarimin. Hoji i bletës natyrale formon një shtresë shumë të hollë mbrojtëse, e cila mban lagështinë dhe ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit natyror të hidrolipidenit. Mund të përdoret për të gjitha llojet e lëkurës madje edhe tek femijët e sapolindur.
  Арт. I 780, обем 100 мл.
  Art.I 780, vellim 100 ml.
 • Категорија:Нега на кожа
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Вивасан
 • Земја на потекло:Швајцарија
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Вивасан

  • Име на контакт лице:Велибор
  • Адреса:18-ти Септември 55-а
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Телефон #:070378876
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка