00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Интензивен серум VIVA BEAUTY

Интензивен серум VIVA BEAUTY

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2391 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Интензивната нега со хиалуронска киселина и хидратантни состојки мигновено ја омекнува и израмнува изморената кожа од сите типови. Хиалуронската киселина формира многу тенок филм, кој ја задржува влагата, ги зголемува тонусот и еластичноста на кожата. Видливо се намалува бројот на брчки, се забавуваат процесите на стареење. Веќе после 1 недела (доволна е 1 туба) вие ќе добиете уникатен и траен резултат – кожата се соживува, станува мазна, овалот на лицето се затегнува, а самото лице зрачи со свежина и младост. За да се добие подобар резултат, се препорачува примена комбинирано со капсулите против стареење “ВИВА БЈУТИ“.
  Kujdes intensiv me acid hialuronic dhe përbërës hidratues në çast zbusin dhe lëmojnë lëkurën e lodhur të të gjitha llojeve. Acid Hialuronic formon një shtresë shumë të hollë që mban lagështinë, rrit tonin dhe elasticitetin e lëkurës. Dukshëm redukton rrudhat, ledhaton proçesin e plakjes. Tashmë mbas një jave (mjafton edhe 1 tubet) ju do të merrni rezultate unike dhe afatgjatë – lëkura ripërteritet, behet e lëmuar, fytyra ovale bëhet e tendosur ndërsa fytyra ka pamaje rinore dhe të freskët.Për të pasuar një razultat akoma më të mirë rekomandohet kombinimi me kapsulat kundër plakjes “VIVA BEAUTY”.
  Арт. I 219, обем 6х10 мл.
  Art. I 219 , sasia 6х10 ml.
 • Категорија:Нега на кожа
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Вивасан
 • Земја на потекло:Швајцарија
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Вивасан

  • Име на контакт лице:Велибор
  • Адреса:18-ти Септември 55-а
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Телефон #:070378876
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка