00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ГОЏИ БЕРИ Омекнувачки крем за тело


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Омекнувачки крем за тело,кој НЕ СОДРЖИ ПАРАБЕНИ, погоден за интензивна грижа на посува кожа. Екстракт од хималајско гоџи бери ја регенерира кожата, го подобрува клеточниот метаболизам и го забрзува растежот на нови клетки. Масло од шеа, богато со незаменливите за кожата витамини а, е и масни киселини, омекнува и хидратира. Како резултат кожата е повторно мазна и еластична.

  Начин на Употреба: се нанесува врз целото тело после бања со раширувачки движења.
  БЕЗ ПАРАБЕНИ
  200 ml
 • Категорија:Нега на кожа
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Рефан - Реми Пан

  • Опис на компанијата:Ексклузивен застапник за РЕФАН за подрачјето на Р.Македонија Парфеми и козметика од природно потекло. Создадена со најнова технологија по ISO стандарди. Користени се есенцијални масла за да се создадат најоптимални производи. Компанијата РЕФАН има богата понуда на различни производи богати со природен формули со цел да ги задоволи потребите на своите клиенти. Фирмата гарантира: -Висок степен на иновација во технолошка опрема, суровини и материјали за производство. -Примена на најновите технологии развиени од страна на парфеми и козметика лаборатории светска слава. -Формули развиен во согласност со барањата на европските директиви и законската регулатива за соодветниот тип на производ. -Контрола на квалитетот на производство за време на целиот процес на производство. Фирмени продавници „РЕФАН“: 1.ГТЦ сутерен лок.332 тел. ++389 2 3133142 2.ДТЦ БУЊАКОВЕЦ лок. 13 тел.++389 2 6090027 3.Бул.К.Ј. ПИТУ бр 26,лам.1;лок.8 тел. ++389 2 2460186 4.ВЕРО ЏАМБО (киоск меѓу ескалаторите) тел.+389 77 809 026 5.СИТИ МОЛ киоск на 1-ви спрат тел. +389 78 988 844 WWW.REFAN.COM
  • Име на контакт лице:Александра
  • Адреса:бул. Кузман Јосифовски Питу бр.26 лам.1 лок.8
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+38922460186
  • Година на регистрација:1997
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка