00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ISKRA RH-1818-1 Фен за коса

27%заштеда

ISKRA RH-1818-1 Фен за коса

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1099.0 ден. 799 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


Одбери боја:

* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Фен Искра со карактеристики:
  • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
  • Моќност: 1200W
  • 2 променлива брзина
  • можност за преклопување
  • Компактен
  • Со јамка за бесење
  • Лесна
  • Тивка

  • Димензии на пакување (во мм): 177 (H) x 120 (W) x 83 (D)
  • Нето тежина: 0,35 кг
  • Бруто Тежина: 0,43 кг

  Достапни во црна и бела боја
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка