00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Grundig машинка за шишање MC 7240 + Тример за нос и уши MT 3910

29%заштеда

Grundig машинка за шишање MC 7240 + Тример за нос и уши MT 3910

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2848.0 ден. 1999 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Тежина 750.0 гр.
  Grundig машинка за шишање MC 7240

  Тежина 600.0 гр.
  Нов вид на контрола на допир за лесно прилагодување на брзината на моторот и индикаторот
  Моќен и тивок мотор
  Висок квалитет , екстра остро сечило од керамика и нерѓосувачки челик
  Cut & Thin, уникатна функција која може да биде поставена директно на сечилото
  Порамнување ширина: 40 мм
  Порамнување должина: 1 мм до 40 мм
  Мал телескопски чешел : 4, 7, 9, 12, 15 , 17, 20 мм
  Големи телескопски чешел : 24, 27, 29, 32, 35 , 37, 40 мм
  Точен градус на триминг на дисплејот и обезбедува да се закочува при работа
  2 дополнителни додатоци за кожата блиски 1 мм или 2 мм коса/брада , совршен за нега на должина за 3 дена стара брада
  Лесен за одржување
  Работи на батерија и на струја
  Приближно 45 минути непрекинато користење, 3 часа време за полнење
  Гаранција: 12 месеци

  +

  Grundig Тример за нос и уши MT 3910

  Се користи за непречено и ефикасно отстранување на влакната од носот и ушите
  Додатоци за прецизно сечење и стилизирање на бакенбарди и брада, како и за отстранување на влакната од вратот
  Куќиште од високо квалитетни нерѓосувачки челик
  Безбедна и безболна употреба
  Главата се пере со хигиенски средства за чистење
  Користи само за АА 1,5 V батерија
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  8%заштеда
  Цена со ДДВ:2.190 ден. 1.999 ден.

  Машинка за шишање Grundig MC 7240

  Цена со ДДВ:799 ден.

  Grundig MT-3910 Мини тример

  Цена со ДДВ:1.499 ден.

  Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска маш ...

  Цена со ДДВ:1.699 ден.

  Машинка за шишање Grundig MC-6040
  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка