00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Biokap линија против опаѓање на косата

10%заштеда

Biokap линија против опаѓање на косата

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1464.0 ден. 1318 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:1. Шампон против опаѓање на косата
  Наменет за третман против опаѓање на косата, одржување на хигиена и стимулирање на микроциркулацијата, а со тоа се враќа виталноста и енергијата на коренот.

  2. Лосион против опаѓање на косата
  Ја зајакнува косата и ја прави погуста.
  Се нанесуваат неколку капки на влажен или сув скалп и се масира скалпот со прстите. Нанесувајте секој втор ден во период од 2 месеци, потоа два пати неделно наредните 2 месеци.
  ШТО СОДРЖИ
  Tricofoltil комплекс со ленено масло, бакар и Д-биотин, Olax екстракт dissitiflora, коприва, црвено вино, семки од тиква, рузмарин, етерични масла.
  * Од органско потекло.
  Не соджи парабени, силикон, SLES, никел.
 • Категорија:Нега на коса
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  ПЗУ Аптека Виола

  • Опис на компанијата:"Виола" Аптеки се современа компанија чиј примарен фокус на работа е здравствената заштита на граѓаните, преку постојано следење и имплементација на новитетите за превенција и лекување на човековиот организам. Од своето основање во 1992 год., компанијата бележи континуиран развој. Визијата да понудиме комплетна услуга на граѓаните, ја реализиравме со фунцкионирањето на двете компании: "Виола" Аптеки и Веледрогерија Виола Трејд. Во Виола секогаш ќе наидете на професионализам и квалитетна услуга од страна на нашиот тим на фармацевти и доктори.
  • Име на контакт лице:Bojan
  • Адреса:Востаничка 59
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 2736 462
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка