00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

YOSO TRIM Тример

YOSO TRIM Тример

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

840 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Карактеристики:
  • Нежно и брзо ги одстранува непожелните влакна
  • 2mm / 4mm чешел во прилог за прецизно обликување на веѓи
  • Прилагодена големина за користење во движење
  • Вклучена четкичка за чистење
  • Работи со 1 к ААА батерија (батерија не е вклучена)
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Амски
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Амски

  • Опис на компанијата:Аудио видео опрема
  • Име на контакт лице:Никола Димитровски
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 3-2/3
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 75 267367
  • Телефон #:+38923298844
  • Факс #:+38923298844
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка