00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

YOSO LASHES загревачки виткач на трепки


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Загревачки виткач на трепки за драматично издолжување и долготрајно извиткување.
  Главниот греач ги извиткува трепките.
  Точкастиот греач гламурозно ги извиткува краевите на трепките.
  Вградениот индикатор за топлина ви кажува кога виткачот е спремен за употреба
  Чешелот со широки забци го раздвојува секое влакно рамномерно
  Вклучена е и четкичка за чистење
  Работи со 1 x ААА батерија (батерија не е вклучена)
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Амски
 • Земја на потекло:Кина
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Амски

  • Опис на компанијата:Аудио видео опрема
  • Име на контакт лице:Никола Димитровски
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 3-2/3
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 75 267367
  • Телефон #:+38923298844
  • Факс #:+38923298844
  • Локација на мапа:Прикажи  023298844

  корисничка поддршка