Мауси (Глувчиња)
Apple iPad Air 2 16Gb Gold
Новиот и неверојатен iPad Air 2 со дебелина од 6,1 милиметри има одличен 9,7 инчен ретина дисплеј со резолуција од 2048x1536 пиксели и работи на новиот A8X процесор со 64 битна архитектура. iPad Air 2 има 8-мегапикселна задна iSight камера која снима видео во висока резолуција и предна 1.2мегапикселна камера за видео разговори. Има од 16GB до 128GB простор за чување на податоци, до три пати побза Wi-Fi конекција, Bluetooth 4.0, „Home“ копчето има сензор за идентификација (Touch ID) и батерија која ќе ви овозможи до 10 часа сурфање на интернет, гледање филмови и слушање музика.
Принтер HP LaserJet Pro MFP M127fn
HP LaserJet Pro MFP M127fn : Принта, копира, скенира и праќа факсови. Овозможува лесна принтање од смартфони, таблери лаптопи од дома или работа или во движење со посебните карактеристики за мобилно принтање. КАРАКТЕРИСТИКИ: • Print: Black (A4): Up to 20 ppm , • First page out As fast as 9.5 sec (black, A4), • Resolution Black (best): Up to 600 x 600 dpi • SPEED : Scan Speed Up to 7 ppm (b&w), up to 5 ppm (colour), • Resolution Hardware: Up to 1200 x 1200 dpi; Optical: Up to 1200 dpi; Enhanced: Up to 1200 dpi, • FAX: Fax Transmission speed3 Up to 33.6 kbps; 3 sec per page/ Resolution Black (best): Up to 300 x 300 dpi; Black photo greyscale: 300 x 300 dpi (halftone) • COPY : Copy Speed4 Black (A4): Up to 20 cpm First copy out black (letter) 15 sec Resolution Black (text and graphics): Up to 600 x 600 dpi • CONECTIVITY : Connectivity Standard connectivity Hi-Speed USB 2.0 port; built-in Fast Ethernet 10/100Base-TX network port Memory 128 MB Processor speed 600 MHz Duty cycle5 Up to 8,000 pages Recommended monthly page volume6 Up to 250 to 2,000 pages/ Paper handling Input Up to 150 sheets; 150-sheet input tray Output Up to 100 sheets; 100-sheet face-down bin / Dimensions (WxDxH) 420 x 365 x 309 mm Weight 9.1 kg / Supplies8 Number Description CF283A HP 83A Black LaserJet Toner Cartridge
SYNERGY SY50
SYNERGY SY50 - електронска каса со фискална меморија наменета и со својата големина прикладна за користење на најразлични локации Мали продавници, кафетерии и ресторани, Канцеларии, Сервисни центри, Стоматолoшки ординации и амбуланти, Интернет кафиња, Паркиралишта и гаражи, Продавници и комерцијални објекти каде што просторот е лимитиран и нема можност за инсталирање на поголеми каси итн. * Технички карактеристики: Термален принтер Citizen MLT-288 со брзина од 10 lines/sec, Тастатура со 33 копчиња од кои: 12 нумерички и 21 фунционални. Операториски дисплеј: двореден алфа нумерички LCD со 16 карактери во линија Клиентски дисплеј: алфа нумерички, двореден LCD со 16 карактери во линија Фискална меморија – до 2000 записи Напојување: AC 220V (10%), 50 Hz (1Hz) Димензии: 320 mm x 226 mm x 92 mm Тежина: 1.680 kg термални хартиени ролни со димензии: ширина – 2 x 28 mm максимален дијаметар: 40 mm.

Категорија : Најпопуларни категории: Мауси (Глувчиња), Други додатоци за компјутер, Подлоги за маус
Попуст : Цена : Достава : Подредување по :
▼ Сите филтри за напредно пребарување ▼

Mouse MUSG-001-G Gaming Optical 240 ...

 • Опис на производот : MUSG-001-G Gaming mouse, green,blue,red DE ...
 • Категорија : Мауси (Глувчиња)
 • Достапност : Има во залиха
 • Продавач : МЦ Системи
 • Цена со ДДВ : 470 ден.

Подлога за глувче Gaming X7 - 500 M ...

МАУС

Apple Magic Mouse

 • Опис на производот : It began with iPhone. Then came iPod touch. Then M ...
 • Категорија : Мауси (Глувчиња)
 • Достапност : Има во залиха
 • Земја на потекло : САД
 • Гаранција : 1 година
 • Цена со ДДВ : 4,780 ден.

Глувче - Apple

Глувче - Apple

Глувче - Apple

Presenter - Toshiba

Глувче - Logitech

Глувче - Logitech

Глувче - Logitech

Глувче - Logitech

Глувче - Logitech

Глувче - Apple

Глувче - Disney


Страна 1 од 2, вкупно 20 производиследна


НАЈАВА
Заборавена лозинка

Инфо блок
 
 

 
 

 
 

 
За повеќе информации во врска со веб сајтот
MarketKonekt.com
контактирајте нé на:
 
 • Тел. +389 (0)2 3177 888