Мауси (Глувчиња)
Лаптоп ASUS + лиценциран Windows 8.1 + чанта
Лаптоп со лиценциран Windows 8.1 двојадрен процесор, 500 гигабајти хард диск и гратис чанта за 13,990 денари. ASUS X551MAV-BING-SX363B (BLACK) Windows 8.1 64bit (English + EE language pack) – Intel Dual Core N2830 (2.16GHz up to 2.42GHz/1MB Cache/22nm/7.5W).
ТЕЛЕФОНСКА ЦЕНТРАЛА ETERNITY GE6S
Матрикс Eternity GE6S е компактен и може да се прошири до 240 порта.
Samsung Galaxy Tab 4
Samsung Galaxy Tab 4 7.0 SM-T230 Displej: 7" TFT, TFT capacitive touchscreen, 16M colors; Rezolucija: 800 x 1280 pixels (~216 ppi pixel density); Kamera: Predna: 1.3 MP, Zadna: 3.15 MP, 2048 x 1536 pixels; Memorija: Interna memorija: 8GB, Rabotna memorija (RAM): 1,5 GB; Podržani memoriski kartici: microSD, max. podržano 32 GB; Operativen sistem: Android OS, v4.4.2 (KitKat); CPU: Quad-core 1.2 GHz; Bluetooth: da, v4.0 sa A2DP; WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot; GPS: Yes, with GLONASS; Zvuk: Stereo zvučnici; Interfejs: microUSB v2.0; Baterija: Non-removable Li-Po 4000 mAh battery; Talk time: Up to 10 h (multimedia); Music play: Up to 190 h; Težina: 380 gr; Boja: Bela/Crna

Категорија : Најпопуларни категории: Мауси (Глувчиња), Други додатоци за компјутер, Подлоги за маус
Попуст : Цена : Достава : Подредување по :
▼ Сите филтри за напредно пребарување ▼

Mouse MUSG-001-G Gaming Optical 240 ...

 • Опис на производот : MUSG-001-G Gaming mouse, green,blue,red DE ...
 • Категорија : Мауси (Глувчиња)
 • Достапност : Има во залиха
 • Продавач : МЦ Системи
 • Цена со ДДВ : 470 ден.

Подлога за глувче Gaming X7 - 500 M ...

МАУС

Apple Magic Mouse

 • Опис на производот : It began with iPhone. Then came iPod touch. Then M ...
 • Категорија : Мауси (Глувчиња)
 • Достапност : Има во залиха
 • Земја на потекло : САД
 • Гаранција : 1 година
 • Цена со ДДВ : 4.780 ден.

Страна 1 од 1, вкупно 4 производи


НАЈАВА
Заборавена лозинка

Инфо блок
 
 

 
 

 
 

 
За повеќе информации во врска со веб сајтот
MarketKonekt.com
контактирајте нé на:
 
 • Тел. +389 (0)2 3177 888