00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

TRODAT pecati

20%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Kompletna ponuda na pecati-20% namlaenie-besplatna dostava
 • Категорија:Печати
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Идеал Принт
 • Земја на потекло:Австрија
 • Гаранција:3 години
 • Цена на големо без ДДВ:900 ден.
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Идеал Принт

  • Опис на компанијата:Izrabotka na pecati
  • Име на контакт лице:Трајче
  • Адреса:ул.Вера Јоциќ 12/49
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 71 212 574
  • Телефон #:00 389 2 2783 482
  • Факс #:00 389 2 2783 482
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  за информации и помош при купување