00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ладен чај праска - 9 оброци

Ладен чај праска - 9 оброци

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1260 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:1 кутија содржи 9 оброци.
  Ладен чај од праска. Состав: млечни протеини(емулгатор:лецитин(соја)) ,политекстроза, праска во прав(сув екстракт од праска 40%)(5,9%), ароми, киселини: лимонска киселина, регулатори на киселина: натриум цитрат, витамини(Ц, Б3, Е, Б5, Б6, Б2, Б1, А, Б9, Б8, Б12), малтодекстрин, засладувачи: сукралоза и калиум ацесулфам. Содржи: млеко, соја. Алергени: млеко(лактоза)(млечни протеини), соја(млечни протеини)(соја лецитин). Начин на употреба: додатете 200мл ладна вода во 25гр прашок и мешајте додека смесата се изедначи. Се конзумира по рехидратацијата. Енергетски вредности на 25гр: 357kJ, 58kcal, масти 0,3гр(заситени масти 0,1гр), јјаглени хидрати 2,9гр, шеќери 0,7гр, влакна 5гр, протеини 15гр, сол 0,29гр. Да се чува на ладно и суво место. Тежина: 25гр.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Земја на потекло:Франција
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти и оние кои сакаат да ослабат.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка