00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Топло чоколадо Life Nutrition - 12 оброци

Топло чоколадо Life Nutrition - 12 оброци

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1650 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Life Nutrition Топло чоколадо, 12 оброци од 25гр.
  Состав на 1 оброк од 25грама.
  kJ: 369
  kcal: 87
  Протеини: 16,6
  Јаглени хидрати: 2,4
  Шеќери: 1,1
  Масти: 0,9
  Влакна: 1,4

  Со низок процент на јаглени хидрати, шеќери и масти, висок процент на протеини, идеално за спортисти и за слабеење.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Земја на потекло:Франција
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти и оние кои сакаат да ослабат.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување