00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Римски завеси


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:• модерна алтернатива нa завесите • механизмот обезбедува лесно вадење на платното за чистење или замена • се сметаат за едно најелегантно и кла­сично решение за домот • богата палета на материјали • се нудат 2 модели римски завеси: - "Стил" - носечката греда и механизми­те се погодни за директна монтажа на прозорецот и овозможуваат производ­ство на модел "Ден и ноќ" со два материјали со различна пропустли­вост на светлина - "Макси Стил" - предност е можноста за изработка на завеси со големи димензии - до 3 метри во ширина и висина, при максимална површина на завесата 9 м
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Темс Холдинг
 • профил на компанијата

  Темс Холдинг

  • Опис на компанијата:tems holding e kompanija za prodazba na pvc i aluminski prozori i vrati od najdobri germanski materijali .garazni vrati-pvc i aluminski roletni-venecijaner-sobni i nadvoresni vrati-variolajt zavesi-okapnici i pvc daski-laminat-plocki-.proizvodstvoto na istite e vo najgolemata fabrika vo jugoistocna evropa .cenite se mnogu dostapni a za pogolemi naracki sledat i golemi popusti .kontaktirajte ne i postete ne vo nasite 2 izlozbeni prostori.
  • Име на контакт лице:Елизабета
  • Адреса:Bul.Srbija br.8
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070270014
  • Телефон #:02 6146333
  • Факс #:02 6146333
  • Година на регистрација:2007
  • Број на вработени:4
  • Годишна продажба:1200000
  • Локација на мапа:Прикажи  02/3177-888

  за информации и помош при купување