00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Керамички плочки Роберто Кавали


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Цените започнуваат од 75 евра на м2 до 270 евра на м2 во зависност од молдот и димензијата. Нарачките од прва класа одат со плаќање 70% однапред. Можност за истите од втора класа ќе има во текот во наредната година со цени од 25 евра на м2 од секоја димензија.

  Алфа Керамика врши продажба на керамички плочки од Италијански фирми како Alfa Lux, Ricchetti, Roberto Cavali, Edil Gress, Edil Coughi итн. ГАРАНТИРАМЕ ЗА КВАЛИТЕТОТ! За нарачка на нашите производи контактирајте на 078/247249.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Алфа Керамик
 • профил на компанијата

  Алфа Керамик

  • Опис на компанијата:Алфа Керамика е фирма основана во Македонија – Тетово во 2011, но своите корени ги има во Италија, каде е почнато во 2001 година со градежништво. Главна работа на Алфа Церамица во Македонија е увоз и продажба на керамички плочки од Италијански фирми како Alfa Lux, Ricchetti, Roberto Cavali, Edil Gress, Edil Coughi итн. Гарантираме за квалитетот!
  • Име на контакт лице:Абдулаким Шабани
  • Адреса:Илинденска б.б.
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:078/247249
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување