00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ТЕРМОСТАТ ЖИЧЕН, ПРОГРАМИБИЛЕН, SALUS 091FL


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:модел 091FL, производител SALUS - Полска. ЛЕСЕН И ПРАКТИЧЕН НАЧИН ДА ЈА КОНТРОЛИРАТЕ ТЕМПЕРАТУРАТА ВО ВАШИОТ ДОМ - СЕКОЈ ДЕН ВО НЕДЕЛАТА НЕЗАВИСНО, СПОРЕД ПОТРЕБИТЕ. Карактеристики: 1.До 30% заштеда на електрична енергија 2.Сигурен во работата, лесен за ракување 3.LCD екран со позадинско портокалово светло 4.Чекор на промена на температура 0,2°C 5.Има 9 програми (6 фабрички, 3 ги дефинира корисникот) 6.Има 3 температурни режими: дневен, ноќен и заштита од мрзнење 7.Вклучени се 2хAA алкални батерии 8.Работна температура 0-40°c 9.Контролно температурен опсег:5-30°С 10.Работен напон:230VAC,50Hz,5(3)A 11.Боја: бела или црна, Гаранција 2 години. Контакт тел:02/3091-100
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Валвинг
 • Земја на потекло:Полска
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Валвинг

  • Опис на компанијата:ВАЛВИНГ е фирма која се занимава со увоз, продажба и монтажа на опрема за греење и водовод како и чешми и галантерија за бањи. На пазарот нудиме оптимални решенија а тоа значи добар производ или услуга со прифатлива цена. Со оваа проблематика се занимаваме 15 години, а “задоволен“ муштерија е наша главна цел и мото во работењето.
  • Име на контакт лице:Valving
  • Адреса:Скупи 22/2
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078404757
  • Телефон #:023091100
  • Локација на мапа:Прикажи
  5%заштеда
  Цена со ДДВ:3.390 ден. 3.221 ден.

  ТЕРМОСТАТ БЕЗЖИЧЕН, ПРОГРАМИБИЛЕН, ...

  5%заштеда
  Цена со ДДВ:1.600 ден. 1.520 ден.

  ТЕРМОСТАТ ЖИЧЕН, SALUS RT310

  5%заштеда
  Цена со ДДВ:2.850 ден. 2.708 ден.

  ТЕРМОСТАТ БЕЗЖИЧЕН, SALUS RT310RF

  5%заштеда
  Цена со ДДВ:6.100 ден. 5.795 ден.

  ТЕРМОСТАТ WI-FI, ПРОГРАМИБИЛЕН, SAL ...
  23091100

  корисничка поддршка