00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Гони-текс

  • Опис на компанијата:Не препознаваат по нашите производи: прекрасни памучни постелнини,прекривки,јоргани, перници со силиконски снегулки и по нашиот квалитет и дизајн. Не препознаваат по “ЛИНЕНС-ИН” светски познатиот бранд на ГОНИ ТЕКС. ГОНИ ТЕКС е и прв производител на еко-вата и силиконски снегулки, производи кои имаат широка примена во текстилната индустрија како и индустријата за производство на Мебел. На нашите коминтенти им овозможуваме комплетна услуга на штепување на еко-вата, на најсовремени штеп машини. Еден од најпродаваните и најпознати наши производи се прекривките познати како “Ластичарки”. Екипата на ГОНИ ТЕКС врши комплетна услуга, од земање мерки, конфекција и монтажа на истите. Покрај текстилот за домаќинство, посебно внимание би посветиле на хотелскиот програм
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:Борис Трајковски б.б. (Првомајска)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/2720150
  • Факс #:02/2728662
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи92
Член од04 Мар, 2013
Последна промена15:40:53 , 28 Мај, 2013
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

MarketKonekt информации и помош при купување