00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пелети за греење Bio Energy Point + Бесплатна испорака на територија на град Скопје

Пелети за греење Bio Energy Point + Бесплатна испорака на територија на град Скопје

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

210 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.  Бесплатна достава се извршува само на територијата на град Скопје.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ПЕЛЕТИ ЗА ГРЕЕЊЕ со врвен квалитет и висока калоричност, А2 класа! Пелетите кои ги нудиме се од српско потекло, од реномираниот и најголем производител на балканот BIO ENERGY POINT. Произведени се од 100% бука.
  Една вреќа тежи 15кг.

  *Минимална количина за нарачка:
  - Во Скопје 300кг
  - За другите градови 24t
  *Доставата е бесплатна само за Скопје!
 • Категорија:Дрвени пелети
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Србија
 • Минимална количина за нарачка:300кг
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Пелет центар Скопје

  • Опис на компанијата:Пелет центар Скопје е компанија која на македонскиот пазар нуди ПЕЛЕТИ ЗА ГРЕЕЊЕ од врвен квалитет со цени достапни за македонските потрошувачи. Целта на компанијата е да обезбеди решение за НАВРЕМЕНО, БРЗО, КВАЛИТЕТНО И ТРАЈНО СНАБДУВАЊЕ СО ПЕЛЕТИ. Компанијата е фокусирана да овозможи снабдување со висок квалитет на пелети и токму од тие причини имаме склучено соработка со компанијата BIO ENERGY POINT од Србија, која важи за најголем и најреномиран производител на пелети на Балканот.
  • Име на контакт лице:Владимир Стојановски
  • Адреса:Ул. Скупи 20 бр. 3
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 78 333 383
  • Телефон #:00 389 (0)2 551 1300
  • Факс #:00 389 (0)2 551 1300
  • Година на регистрација:2012
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување