00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пелети Шишарка

15%заштеда

Пелети Шишарка

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

225.0 ден. 191 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.  Бесплатна достава се извршува само на територијата на град Скопје.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ! Не ја чекајте есента, набавете си екстра квалитетни пелети, по екстра вонсезонска цена!

  Висококвалитетен Хрватски пелет ШИШАРКА
  - 100% Буково дрво
  - Висока А2 Класа
  - високата калорична вредност 5,51 kWh/kg
  - низок остаток на пепел: 0,78%
  - ниската влажност: 5,96%
  - Сертифициран според најстрогите Европски стандарди (Анализа CATAS)

  *БЕСПЛАТНАТА ДОСТАВА СЕ ОДНЕСУВА САМО ЗА СКОПЈЕ!

  Вонсезонските цени важат до крај на месец јули
  - 12,70 ден. за kg со достава со наше возило
  - 12,40 ден. за 1 kg за достава со ваше возило

 • Категорија:Дрвени пелети
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Техно Ауто
 • Земја на потекло:Хрватска
 • Минимална количина за нарачка:500kg
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Техно Ауто

  • Опис на компанијата:ТЕХНО АУТО ДООЕЛ е формирана ноември 1990 година, со основна дејност увоз - извоз и трговија на големо и мало. Главните дејности и делокруг на работење на фирмата е во правецот на ГРЕЕЊЕ, КЛИМАТИЗАЦИЈА И ВЕНТИЛАЦИЈА. ТЕХНО АУТО располага со сопствен деловен простор и продавница, како и лесен товарен транспорт за доставување роба до добавувачите. За сите наши производи имаме обезбедено сервис и резервни делови, а нудиме и помош при проектирање и инженеринг на секакви видови инсталации од областа на греење, климатизација и вентилација во соработка со искусни и проверени проектанти, докажани низ нашиот долгогодишен ангажман. Во нашиот асортиман на производи се наоѓаат: котли и камини на пелети и дрва, пелети, котли на нафта и гас, алуминиумски и панелни радијатори, фенкоилери, чилери, клима комори и целосна опрема за инсталација. ТЕХНО АУТО е генерален застапник за Македонија на следните фирми со производен програм од областа на греење, ладење, вентилација и климатизација: ThermoFLUX од БиХ, Topling од БиХ, Pekpan од Турција, Ecoflam од Италија, Kostopoulos од Грција, Aliseo group од Италија (Eden, Mekar, Venco), Rhoss од Италија, K-Flex од Италија.
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:бул.Јане Сандански 9-а лок.16
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 2 2463333
  • Година на регистрација:1990
  • Локација на мапа:Прикажи
  15%заштеда
  Цена со ДДВ:7.500 ден. 6.365 ден.

  Пелети Шишарка 500kg

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:15.000 ден. 12.730 ден.

  Пелети Шишарка 1t

  Цена со ДДВ:206 ден.

  Пелети DikFagus

  Цена со ДДВ:185 ден.

  Пелети SPARROW

  Цена со ДДВ:13.700 ден.

  Пелети DikFagus 1t

  Цена со ДДВ:6.850 ден.

  Пелети DikFagus 500kg
  070/287-777

  за информации и помош при купување